İstanbul Hak-iş çalışan gazeteciler gününü unutmadı

İstanbul Hak-iş çalışan gazeteciler gününü unutmadı

10 Ocak çalışan gazeteciler günü münasebetiyle İstanbul hak-iş İl Başkanlığı özel bir toplantı yaparak çalışan gazetecileri ağırladı.

09 Ocak 2017 - 23:18 - Güncelleme: 10 Ocak 2017 - 07:52
Reklam

İstanbul Hak-İş il başkanlığı 10 ocak çalışan gazeteciler gününü unutmayarak özel bir program yaptı. her ay olağan gerçekleştirdiği şube başkanları eğitim toplantısına gazetecileride davet ederek bu özel günde bir taşda iki kuş vurdu. İstanbul Hak-İş il başkanı Mustafa Şişman'ın ev sahipliğini yaptığı toplantıda "HAK-İŞ istanbul şube başkanları aylık Eğitim toplantımız ve basın özel proğramımız İstanbul'un en yoğun ve ağır kış şartlarına rağmen Yüksek teveccühle gerçekleşti , katılım sağlayan HAK-İŞ Gnl Bşk Yard & öz taşıma- iş sen Gnl Bşk. Mustafa TORUNTAY bey başta olmak üzere ,tüm şube bölge ve il başkanlarımıza
Anadolu ajansına,Basın ilan kurumu Genel Md. Yrd Mustafa Canbey'e, İHA,DHA,Akbaba haber ajansına,Çay TV Genel yayın yönetmenine Sivil insiyatif Gazetesi,Bölgenin Sesi Gazetesi,Türk Dünyası Ajansına ve yayınevi editörlerine Şükran'larımı Sunarım, HAK-İŞ istanbul ailesi olarak ilk defa bu denli bir araya gelmemin mutluluğunu yaşarken Emeği geçenlere teşekkür eder,10 ocak çalışan gazetecilerimizin gününü tebrik ederim."dedi. 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Güngören Rizeliler Derneği Kadın Kolları gönül sofrasında buluştu
Güngören Rizeliler Derneği Kadın Kolları gönül sofrasında...
Güngören Uyuma El Bab'a Sahip Çık
Güngören Uyuma El Bab'a Sahip Çık